.

.

Спортови На Вода Водоотпорен Мобилен Телефон Сува Торба Екран На Допир За Пливање Торба Телефон Случај Видиме Торбичка Носителот Нуркање Сурфање (Боја : Црна S)

Спортови На Вода Водоотпорен Мобилен Телефон Сува Торба Екран На Допир За Пливање Торба Телефон Случај Видиме Торбичка

DEN 388.08
Залиха

1 Направен од високо-квалитет TPU и СТП кожа материјал, кој е водоотпорен, лесен, удобен, пропадна-доказ и издржливи. 2 торбичка е чувствителен на допир, кој е лесен за употреба во подводниот спорт. 3 водоотпорен перница има независни камера прозорец за преземање на фотографии и видеа, смси, проверка на мејлови и да зборува, се одржува целосен екран на допир за функционалност без отстранување на вашиот уред од случајот. 4 Копчето дизајн може да се прилагоди флексибилно и должината на производот може да биде скратена. 5 Супериорни перформанси водоотпорен, длабочина водоотпорен 30 M.

R

Избор на клиент