.

.

ТАКА Jamaican Црна рицинус | Root Поправка на Раст на Нафта | Природни Moringa, Авокадо & Aloe Vera Масла да се Оживее Вашиот Скалп и Корени за Посилна Shinier Коса | 4 Fl Мл. / 118 мл

ТАКА Jamaican Црна рицинус | Root Поправка на Раст на Нафта | Природни Moringa, Авокадо & Aloe Vera Масла

DEN 239.76
Залиха

ПРИДОБИВКИТЕ ОД ТОЛКУ КОРЕН РАСТ OILLonger & Посилни - Хранливи состојки спакувани Органски рицинус држи коса во потрага поздрав, појак и целосни.Мазна малку за како стил помош за да го скроти frizz и flyaways.СОСТОЈКИ ◾️Jamaican Црна рицинус◾️Витаминот Е Масло◾️Moringa Масло◾️Avacado Масло◾️Алое Вера, Масло ПАКЕТ INCLUDESProduct е Тип : 1 x Корен Расте Масло Погоден : За мажи или жени, Големина : 4 Мл / 118ml HOW ЗА УПОТРЕБА - Дел коса во делови и масажа мала количина нежно во вашиот скалп.Тоа е исполнет со негување на Витамин Е, Moringa Масло и масло од авокадо-сите се одлични за вашата коса.Jamecan Црна рицинус може да има полза од оние кои се соочуваат со првут, заеднички скалпот состојба која се карактеризира со сува, ронлив кожата на главата.

R

Избор на клиент