.

.

Stykonz 3 Еез Exfoliating Туш Долго Назад Сунѓерот Loofah Назад Scrubber Pouf Бања Тело Сунѓерот

Stykonz 3 Еез Exfoliating Туш Долго Назад Сунѓерот Loofah Назад Scrubber Pouf Бања Тело Сунѓерот

DEN 698.40
Залиха

mesh.За најдобри резултати пенливата со вашите омилени тело измијте се, држете се справува со јаже на секој крај - Rubadubdub!.Направена од мека уште трајни мрежа за длабоко чистење.Машина перат, може да се натопени во белилото, печете добро и ја спушти слушалката надвор да се исуши.Се чувствуваат длабоко тело очисти користење на овој loofah.Доаѓа во пакет на 3 - Сина и Бела Loofahs.Очисти оние тешко да се постигне места, рамењата, грбот, вратот, половината, зад вашите нозе и сите на патот надолу до вашите стапала со оваа прекрасна лесно да го користите екстра долг туш назад сунѓерот loofah додека exfoliating вашата кожа!Рециклираат мрежа материјал.

R

Избор на клиент