.

.

Sterilite, 66 Qt./62 L Ултра Складирање Кутија, Случај на 4

Sterilite, 66 Qt./62 L Ултра Складирање Кутија, Случај на 4

DEN 1965.36
Залиха

Sterilite е Ултра Latch Складирање Кутија линија е идеален за оние клиенти кои сакаат способност за брзо идентификување на содржината сепак треба трајно складирање решение.Иновативни latch дизајн обезбедува капакот на база на обезбедувајќи солиден и удобен зафат површината.На вдлабнати капаци овозможи иста големина чување на кутии за да го магацинот уредно на врвот на едни со други да ја користат вертикалната простор за складирање ефикасно.Големината и обликот на 66 Qt Latch Кутија овозможи тоа да се вклопи во склопот под креветот да го искористат неискористениот простор за складирање, идеален за облека, постелнина, и чевли, со мазна плови тркала лесно да ја извадите на своето место.На hinging капак овозможува пристап до зачувани содржини, без да се отстрани целиот капак.Целокупната собрани димензии на оваа точка 39 1/2" L x 20 1/4" W x 7" Х.

R

Избор на клиент