.

.

LiftingLarge Титан Спартанско Клеча Deadlift Powerlifting Одговараат На

LiftingLarge Титан Спартанско Клеча Deadlift Powerlifting Одговараат На

DEN 2663.76
Залиха

Поголем Клеча и Deadlifts.Неверојатна хип поддршка и од менито што се на дното.IPF/USAPL Легално.Еден ply изградба.За големината на табелата кликнете на слика 2.Види 2 слика за големината на табелата.На Спартанско е создаден за да се пополни јазот помеѓу Супериорен Одговараат и на Стотникот.Тоа е изградена од нашите ексклузивни акции на NXG Супер Плус ткаенина.NXG Супер Плус е ткаенина која револуција на кревање на светот.Тоа е Титан создавање и е спортски најсилните, повеќето поддршка и да ја стартувате доказ ткаенина.Но, не дозволувајте цена да ви будала.На Спартанско ќе излезе изврши било одговараат на пазарот, со исклучок на Стотникот.Карактеристики на конвенционалните 3 панел изградба - напред, назад и crotch.Поддржани од страна на 18 месец blowout и 18 месечно се кандидира/тркач гаранција.

R

Избор на клиент