.

.

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Браун Тенок Правоаголна корпата за Ѓубре и Кафеава Капка Шут Капак Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin От?

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Браун Тенок Правоаголна корпата за Ѓубре и Кафеава Капка Шут Капак Ѓубре

DEN 1200.00
Залиха

Мазните површини на кошница кантите направи за чистење полесно и поефикасно одржување.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ - пластична корпа за Објектот Капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.

R

Избор на клиент