.

.

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Сина Капка Шут Капак Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад ?

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Сина Капка Шут Капак Ѓубре Торба

DEN 1910.40
Залиха

Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.Го користите овој пригоден ѓубре за да се подобри чистота во која било област!.ИДЕАЛЕН ЗА ЛИЧНИ ИЛИ ИНДУСТРИСКА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.

R

Избор на клиент