.

.

Foto&Tech 3 Парчиња Универзална Анти се Лизга Гумени Tripod Нозе Компатибилен со Benro Gitzo Induro Kingjoy Manfrotto, Нишка Tripod Нога Замена за Непречено и Нерамни Површини (1/4)

Foto&Tech 3 Парчиња Универзална Анти се Лизга Гумени Tripod Нозе Компатибилен со Benro Gitzo Induro Kingjoy Manfrotto,

DEN 335.76
Залиха

УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛНИ.На tripod гумени нозе замени ги собере сите tripods и monopods со монтажа студ.Тие се компатибилни со Benro, Gitzo, Manfrotto Induro, King Joy, Weifeng monopods и tripods.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ.Секој tripod скок нозе се изработени од силиконска гума.Тие доаѓаат со посилен стисок за да се спречи tripods и monopods и да се обезбеди дополнителна стабилност.Одлично за нерамни терени.СТАБИЛНА.На tripod нога замена се дизајнирани за стабилен внатрешна и надворешна снимање, како и корисни за тепих подови и мазни површини.Тие се спречи оштетување на подови и scratchable површини.ИЗДРЖЛИВИ.Направена да трае.На tripod замена нозе се изработени од високо квалитетни материјали.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ИНСТАЛИРАТЕ.Практичен и лесен за употреба.Не треба да се користи специјална опрема.Едноставно завртка и да ја користите на вашиот tripod.На tripod гумени нозе се универзални.Тие можат да бидат прикачени на било tripod со навој приклучок на краевите на tripod нозе.На Foto&Tech Tripod Замена Нозе се постабилна и издржливи.Тие се практични tripod и monopod додатоци дизајнирани за внатрешна и надворешна пука за да се спречи вашиот опрема од паѓа над.Материјал : Алуминиум Легура + Rubber Weight : ~ 18g / 1 pc Work капацитет : 6-10 KGContent : 3x Tripod Гума Feet Compatible со Benro FTA18 AB0 Tripod со B0 Топката Главата / FTA18 CV0 Tripod со V0 E Топката Главата / FTA28 AB1 Tripod со B1 Топката Главата / FTA28 CV1 Tripod со V1 E Топката Главата / Серија 1 & 2 Авантура / Серија 2 Mach3 / System Go Go Classic, Go Travel, Плус / TAD28 AIB2 Tripod со IB2 Топката Главата / i Foto Серија 2 Induro Класична Серија 1 & 2 Стелт / Гранд Стелт GIM304 L, GIM505 XL Gitzo GK2542-82 QD Mountaineer Серија 2 Tripod со Центар Топката Главата / Систематска Серија 3 & 4 / Патник Серија 2 Навистина Право Работи Серија 1 Mk2, Серија 2 Mk2 / TFC-14, TQC-14, TVC-23, TVC-24, TVC-24 L / Обратно Серија 3 Mk2, TVC-32 G / Обратно Серија 4 TVC-43, TVC-44, TVC-45 / Обратно TVC-33, TVC-33 S, TVC-34/ Обратно Серија 2, 3, 4.

R

Избор на клиент