.

.

Trlec 69 Висока Нога Не-Плетени Ткаенини Собрани Крпа Гардероба Темно Сина за Дневна Соба,Спална соба

Trlec 69 Висока Нога Не-Плетени Ткаенини Собрани Крпа Гардероба Темно Сина за Дневна Соба,Спална соба

DEN 1271.76
Залиха

Тоа зазема малку простор.Помогне да се класифицираат вашиот неуредна облека, па како да се намали бараат време.Силна носивоста со голема материјали се усвојува.Тоа е во состојба да ги заштити вашите алишта од нечистотија.Мора да се има за секое домаќинство.Со концизен и елегантен стил.Answer : ___________________________ Note : 1.При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време. 2.Ве молам, инсталирајте стока со упатството. 3.Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.Спецификации : 1. Материјал : Не-плетени Ткаенини од не ' Рѓосувачки Челик 2. Димензии : (50 x 17.7 x 69)" / (127 x 45 x 175)cm (L x W x H) 3. Боја : Темно Сина 4. Тежина : 123.46 мл / 3500g Пакетот Вклучува : 79 x 13x39cm Цевки 8 x 13x11cm Цевки 1 x 16x39cm Цевки 2 x 16mm Куки 3 х 13mm 3-Право Помине Зглобовите 20 х 13mm 3-да Помине Споеви 17 х 13mm 4-да Помине Зглобовите 8 х 13mm Нога Опфаќа 13 x Shelving Облека 4.

R

Избор на клиент