.

.

BAWQ Креативни Јајце Кошница Складирање Кутија Јајце Кутија Керамички Овошје Плоча на Овошје и Зеленчук Железо Храна Складирање Кошница Кујна Складирање

BAWQ Креативни Јајце Кошница Складирање Кутија Јајце Кутија Керамички Овошје Плоча на Овошје и Зеленчук Железо

DEN 979.20
Залиха

[Декоративни дизајн] Фарма стил, тоа е како да изведување кокошка.Чување на кош со големина од 23.5*19.5 cm (9.2*во 7.7) е свеж и интересен начин за чување на јајца.Уникатноста на кујна декорација.Десктоп, контра, простор за складирање, лесно да се прикаже на екранот на било која површина.Вие ќе добиете многу пофалби. [Креативен дизајн] фарма-стил јајце складирање кошница.Керамички пилешко во облик на горниот капак е ставен на врвот на кошница.Живи.Тоа може лесно да се одржи десетина јајца.Исто така можете да ставите овошје и зеленчук во кошница да се задржи на храна, здрава и свежа.Постојат вентилација windows на страна, кој има добра пропустливост на воздух и е погодна за складирање на храна. [Материјал избор] : Црна боја железо мрежа јајце багажник, црна боени заврши.Против пролизгување дизајн на дното.Две прилог се справува може да биде лесно да се врши. [Како подарок] Тој исто така е посебен сосед housewarming подарок!Тоа не само што може да се направи свежи јајца, но, исто така, овошје, зеленчук, овошје, итн.Тоа може да се користи за јадење маси, ладилници, складирање на храна соби или кујната countertops, убава и практична.Услуга : се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство.За време на процесот на купување, можете да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.среќен шопинг.Големина : големина 23.5*19.5 cm (9.2*во 7.7) складирање basket White : black Material : црно лакирани iron Scope на примена : подароци, кујни, шпорети, кабинети, фрижидери, јајце складирање, ладилници, складирање соби, отворено, излети,.

R

Избор на клиент