.

.

Calvas нови Мембрана Тастатурата N86D-1603-R002/01

Calvas нови Мембрана Тастатурата N86D-1603-R002/01

DEN 1236.00
Залиха

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1. Безжична комуникација : Жица Контрола.Број на модел : N86 D-1603-R002/01. Обезбедување на квалитет : 1, проектот ќе бидат тестирани пред брод, тоа ќе биде во добра состојба, ако имате некои прашања, се чувствуваат слободни да контакт.2, гаранција на 30 ден, 7 дена се врати на неработни објекти, во прилог да се скршени, стоката се урна.Товар не е во ред верзија купувачот плати се врати превозот обвиненија.3, ве молиме потврдете пред нарачување на објектот е компатибилна со моделот.Нема враќање за некомпатибилни проблем.4, стоката не купувачи се плати за враќање на превозот обвиненија.Пред купување ве молиме професионални консултации, ние ќе биде најголема искреност да услуга.5, ако е потпишано или да го избришете, нема гаранција.Ви благодарам многу!Објектот специфики : Употреба : Universal Package : Yes Channel : 1 Wireless комуникација : Жица Control Model број : N86 D-1603-R002/01 Frequency : Нови.

R

Избор на клиент