.

.

Помине Уметност Печат Образец Мермер Шарени Слика за Печатење Љубов Зголеми Слика Печат Плочи Ув Гел лак Мастило Трансфер Матрицата Diy Алатка,OD22

Помине Уметност Печат Образец Мермер Шарени Слика за Печатење Љубов Зголеми Слика Печат Плочи Ув Гел лак Мастило

DEN 382.08
Залиха

Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направени на 304 нерѓосувачки украде, трајни и здрав, може да се користи за долго време.Можете да добиете слика лесно.Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Изобилство Обрасци : Секој од не ' рѓосувачки челик помине печат плоча имам разни модели, за да можете да ја креирате неограничен комбинации на бои од помине уметност дизајн.Со користење на Совети : Пренос на слика со обновливи помине плочи со јасно желе stamper, и печат на вашите нокти со stamper.Трикот е да се направи movment брзо да се печат на сликата на чинијата за сервирање.Одлична помине уметност печат , идеални за украсување нокти во вашиот дом.Големина : 6x12cm / 4x12cm Item Тип : Template Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 1pc Weight : 20g Template Тип : Stamping Suitable За : Девојки,Жени,Деца,Деца,Lady Suitable : Universal Use : Помине Уметност,Убавина Шминка,За УВ Gel Lace Цвет Шаблони : Пет Животинско Templates Pet Животинско Шаблони : Чипка Цвет Templates Marble Мрежа Stamper : Геометрија Шарени Линија Stamper Geometry Шарени Линија Stamper : Мермер Мрежа Stamper Butterfly Печат : Пеперутка Printer Leaf Остава Печат Плочи : Божиќ Снегулка Печат Plates Christmas Снегулка Печат Плочи : Лист Остава Печат Plates Love се Зголеми Матрицата : Пролет Лаванда Stencil Spring Лаванда Матрицата : Љубовта се Зголеми Stencil Music Овошје Мачка Куче Матрицата : Ноктите Печат Templates Nail Печат Шаблони : Музика Овошје Мачка Куче Stencil French Помине Уметност Шаблони : Ноктите Печатење Stamper Nail Печатење Stamper : француски Помине Уметност Templates Nail Уметност Печатење на Обрасци : Правоаголник Помине Templates Rectangle Помине Шаблони : Помине Уметност за Печатење Templates Stainless Челик Помине Уметност Печат : Ноктите Печати Печат Plates Nail Печати Печат Плочи : Нерѓосувачки Челик Помине Уметност Stamp Nail Уметност Печати Печат : лак за Пренос Stencil Nail полски Трансфер на Матрицата : Помине Уметност Печати Stamp Nail Уметност Матрицата : УВ Гел лак Stencil UV Гел лак Матрицата : Помине Уметност Stencil DIY Ноктите Дизајни Алатка : Нокти Маникир Tool Nail Нокти Алатка : DIY Ноктите Дизајни Алатка за Известување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно.Ви благодариме.

R

Избор на клиент