.

.

2.0 L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Почиста Sonic Бран Чистење Опрема ЈП-010s

2.0 L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Почиста Sonic Бран Чистење Опрема ЈП-010s

DEN 959.76
Залиха

Се користи за лабораторија за чистење алатки на besmirch погоре, чистење ефект е извонредна; нерѓосувачки челик и капакот, мочниот меур, повеќе пронаоѓа;.Водоотпорен својства е значително подобрена, повеќе за безбедност на производи минатата; Дренажа топката вентил со;.Со постојана температура систем со греење;.Изработени од нерѓосувачки челик чистење кошница (опционално).Ве молиме да ни кажете напон треба кога ставање ред(110 V или 220 V), или ние ќе ги подготви објект само според вашата земја.Висока Моќност 2.0 L Ултразвукови Почиста Ултразвукови Почиста Sonic Бран Чистење Опрема ЈП-010 S Модел:ЈП-010 S Капацитет:2.0 L Резервоар големина:150*135*100 MM големина на Единица:175*160*210 MM Ултразвукови моќта:80 W Топлинска моќ:100 W карактеристики на производот : се Користи за лабораторија за чистење алатки на besmirch погоре, чистење ефект е извонредна; нерѓосувачки челик и капакот, мочниот меур, повеќе пронаоѓа; Водоотпорен својства е значително подобрена, повеќе за безбедност на производи минатата; Дренажа топката вентил со; Со постојана температура систем со греење; Изработени од нерѓосувачки челик чистење кошница (опционално).спецификација за производ : Ултразвучно фреквенција : 40,000 Hz; резервоарот материјал : нерѓосувачки челик SUS304 печат слот; Школка материјал : SUS304; капацитет на Резервоар : 2 L; Тајмер : 1~30 min прилагодливи ; Грејач : 0 ~80℃ прилагодливи; Ултразвукови моќта : 60 W; Топлинска моќ : 100 W (nc греење); Резервоар големина : 150 x 135 x 100 mm (L x W x H); големина на Единица : 175 x 160 x 210 mm (L x W x H); Пакување големина : 255 x 245 x 275 mm (L x W x H); N.W. : 2.2 kg; G. W. : 2.9 kg сертификати : CE & Ro HS & ISO9001.

R

Избор на клиент