.

.

ExSoullent Yoni Пареа Билки - Природни Вагинален Пареа, 10 Yoni Испаруваат Зен Божица Комбинација со Филтер Кесички, V Пареа | Смири. Подмладување. Се Лекува (2-4 Пареи)

ExSoullent Yoni Пареа Билки - Природни Вагинален Пареа, 10 Yoni Испаруваат Зен Божица Комбинација со Филтер

DEN 335.76
Залиха

? ХОЛИСТИЧКИ САМО-ГРИЖА ЗА ВАШИОТ "СВЕТИ ГРАДИНА" : Вашиот yoni е само-чистење, но овој исцелување хидротерапија ќе го напуштите вашиот yoni мека, дебели, и мирис како цвеќиња.Да се обрне добра енергија напред, ние, исто така, придонесе за добротворни организации кои го поддржуваат заедници потреба, како што се Period.Оваа мешавина е формулиран од страна на овластен herbalist со природни и фер-трговија calendula цвет, motherwort, mugwort, yarrow, рузмарин лист, малина лист, црвени ливчиња од роза и пупки, лаванда, камилица цвет, и василиј лист.Вашето тело ќе ви благодариме за овој екслузивно пареа терапија и само-љубовта ритуал кој буди вашиот внатрешен божица!Обидете се испаруваат со нашите Yoni Испаруваат Седиште за крајната домашен спа искуство.Можете дури и може да се доживее блаженство од едноставно лекување на себе си на овој прекрасен ритуал!Нашите корисник настава водич и афирмација на картичката ќе ви помогне безбедно да се насочи вашиот пат.Се соочувате со болни менструални циклуси, плодноста предизвици, или uterine нерегуларности?Не гледам понатаму.Што е најважно, тоа е само-љубовта ритуал да го разбуди вашиот внатрешен Божица!.Нашиот комерцијален вклучува 10 ревитализација и Invigorating Билки, кои се дизајнирани да ја добиете вашата Mojo назад од страна на расчистување стагнира & токсични енергии и ребаланс на вашето "свети градина".Вашиот Yoni ќе ви благодариме за врвот изрез пареа терапија.? YONI ИСПАРУВААТ БИЛКИ КОМПЛЕТ : Yoni пареа (вагинален испаруваат) се користи од страна на жените со векови за поддршка на женското здравје. ? EXSOULLENT ПОДДРЖУВА ЖЕНСКИ ЉУБОВ & ВРЕДНОСТ : Ex Soullent верува во свесна и холистички пристап кон женското здравје.org, да помогне да се стави повеќе љубов во вселената.Оваа yoni пареа комплет содржи 2-унца торба на пареа билки за 2-4 пареи, на обновливи филтер кеса, детален упатството, и потврда картичка. ? Да ПРЕЗЕМАТ КОНТРОЛА НА ВАШИОТ БОЖИЦА WELLNESS : Нашиот комерцијален вклучува 10 исцелување и invigorating лековити билки, со цел да се добие вашиот mojo назад од страна на расчистување стагнира енергии и ребаланс на вашето yoni.Ние нудиме на нашите клиенти со љубов, почит, сочувство, како и високо-квалитетни производи, па нивните вистински божици може да блесне преку неа.Оваа специјална комбинација од 100% природни и ароматични билки ќе им даде на вашиот yoni блажен испаруваат искуство. ? МИРИСНА и ПРИРОДНИ БИЛНИ МЕШАВИНА : Нашата Зен Божица мешавина има блажен мирис кој envelops што во текот на секоја пареа.

R

Избор на клиент