.

.

Жените Црисс Крстот конска опашка Beanies Зима и Топло Кабел Поврзана Шапка Капа со конска опашка Дупка

Жените Црисс Крстот конска опашка Beanies Зима и Топло Кабел Поврзана Шапка Капа со конска опашка Дупка

DEN 263.76
Залиха

Еластична.Еластична затворање.Уникатен еластична еластичен црисс крстот 3 ниво оддел пони пунџа носителот дизајн мека прилагодливи капа со конска опашка неуредна низок висок среден пунџа отворања, лесно во лесно надвор.Без разлика дали вашата коса е густа, тенок, кадрави, брановидни, директно, груба или парична казна, ако носиш и да носат beanies, нашите зимски beanies се за вас!.Чувајте ги вашите целата глава топло без вашиот пунџа или губење на патот, високи или ниски отворање, во зависност од тоа како ќе се носат со тоа,тоа е совршен капа да работат надвор да се задржи во потрага супер модерен, и да ја задржите вашата коса нагоре и надвор од патот.Оваа зима beanie е направен од многу еластичен материјал, па beanie е еластичен и тоа е погоден за повеќето луѓе.Различни бои се предвидени за вас.Ова ќе биде вашиот најдобар одлука оваа зима.Носат стилски отворено капа во студена зима, кој ќе го задржи вашето главата и ушите топло, исто Така, одлично за кампување, возење велосипед, аикидо, лов, скијање, возење четири-wheelers, водење на продавница, а девојки ноќ, купување, одење на филмови, и многу повеќе.Оваа сезона е сосема нов симпатична црисс крстот beanie е мора да има за вашиот есен/зима гардероба.Толку разновиден; прилагоди за високи или ниски конска опашка или неуредна пунџа или носат како нормален beanie со вашата коса надолу.На црисс крстот бендови изгледа добро без разлика дали вашата коса е нагоре или надолу, така да ги искористат предностите на многу опции оваа мода beanie ти дава!Прекрасниот дизајн на женска зимски капи осигурува дека тие се совпаѓаат и со било облека, модерен и симпатична стил е совршен прилог на вашата зимска гардероба, и како одличен присутни на вашите пријатели и семејството.

R

Избор на клиент