.

.

Peepers од PeeperSpecs Жените да Max Плоштадот Сина Светлина Блокирање Читање Очила, Желка, 49 + 2

Peepers од PeeperSpecs Жените да Max Плоштадот Сина Светлина Блокирање Читање Очила, Желка, 49 + 2

DEN 621.36
Залиха

Увезени.Поликарбонат рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.УВ 400 Заштита слој.Леќа ширина : 49 милиметри.Леќа висина : 49 милиметри.Мост : 21 милиметри.Рака : 145 милиметри.ФОКУС СИНА СВЕТЛИНА ЛЕЌИ - Филтри 40%+ од Високо-Енергетска (HEV) Сина Светлина од дигитални уреди и други потенцијално штетни извори изработка на екранот време лесно на очите.АНТИ-РЕФЛЕКТИВЕН & АНТИ-НУЛА - 7 Слој Анти-Рефлективен слој на леќа површина за намалување на отсјај и дигитални замор на очите, а исто така обезбедување на Двоен Анти-Нула слој за дополнителна заштита.УВ 400 ЗАШТИТА - Блокови 99.9% од UVA и UVB светлина.ПРОЛЕТ ШАРКИ - Додава удобност при носењето.Еден ОД ЕДЕН ВИД Дизајниран исклучиво од страна на Peepers од Peeper Specs.Е вашата гардероба живее до неговиот максимален потенцијал?Тоа ќе биде откако ќе го додадете овој совршен додаток.Воведување на нашата нова До Максимум жените читателите.Буци и преголеми плоштадот пред нуди ретро допир додека желка храмови биланс од овој елегантен дизајн.Леќи обезбедуваат сина блокирање технологија, која ги заштитува очите од штетните светлина ние сме изложени на од толку многу на електронски уреди ги користиме денес.Почнете да барате и да го гледаат твоите најдобри во нов пар денес.

R

Избор на клиент