.

.

LEAKTITE 500 5-Четвртиот Пластични Pail

LEAKTITE 500 5-Четвртиот Пластични Pail

DEN 816.00
Залиха

Одлично за намали и хоби работа.Нашите во линија thermoforming машини е способен за трчање различни величини на материјали за да одговараат на голем број апликации на нашиот производ линија.Број на модел : 500. Бренд име : Leaktite.Материјал Тип : Пластика.

R

Избор на клиент