.

.

Улица Road Мотоцикл Задните Опашка Кочница Светлина Поклопец на Леќите на Школка Случај Покритие За Хонда CB400 VTEC CB1300 1999-02 (Јасно)

Улица Road Мотоцикл Задните Опашка Кочница Светлина Поклопец на Леќите на Школка Случај Покритие За Хонда CB400

DEN 494.16
Залиха

Состојба : Brand new; Материјал : Високо квалитетни пластични; Леќи во Боја : 2 боја за вашиот избор; Количина : 1 парчиња; Лесна инсталација, Без инсталирате инструкции.Fitment : За Хонда CB400 VTEC-1 1999-2002; За Хонда CB400 VTEC-2 1999-2002; За Хонда CB1300 1999-2002. Ве молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел.Ви благодариме.Состојба : Сосема нов Материјал : Високо квалитетни пластични Леќи во Боја : 2 боја за вашиот избор Количина : 1 парчиња Лесна инсталација, Без инсталирате инструкции.Fitment : За Хонда CB400 VTEC-1 1999-2002 За Хонда CB400 VTEC-2 1999-2002 За Хонда CB1300 1999-2002 ве Молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел.Ви благодариме.

R

Избор на клиент