.

.

Косата со Крпа и Завиткајте Луксузни Анти-Frizz Брзо-Сува Коса-Сушење Turban, Ултра Меки и Брзо Сушење на Абсорбента Микрофибер Бања Коса Капа за Сите Типови Коса, Геомет?

Косата со Крпа и Завиткајте Луксузни Анти-Frizz Брзо-Сува Коса-Сушење Turban, Ултра Меки и Брзо Сушење на Абсорбента

DEN 326.40
Залиха

Не користите кајгана.НАМАЛУВАЊЕ на FRIZZ : Модерна & класичен микрофибер крпи дизајн за коса не бара никакви триење за да се отстрани вишокот на вода од косата.Особено за луѓето кои ја мијат косата секој ден и да се обиде да се користи фен помалку често, ова е совршен производ да им помогне на косата сува природно и го намалува frizz. 26 x 10 инчи кадифен коса крпи се одлични за сите типови на коса, без оглед на долг, краток, кадрави, рамна, обемна или бојосана,супер - права коса, итн.Триење на косата енергично со бања пешкир штети насоки и промовира frizz.Нашата коса крпи ви овозможи да ја заврши вашата коса удобно и да се спречи frizzy коса или подели завршува и имајте коса оригинални мека, мазна и сјајна!Се применуваат коса масло, навлажнувачки средството за смекнување на косата, шминка, коса маска и повеќе.Нашата премиум крпа косата, завиткајте нема да се деформира по машина за миење или рака мие поради нашите надгради шиење процес.можете да го носат овие коса сушење пешкири насекаде и да одите.Како да го користите : Нежно scrunch или да се притисне за да се отстрани вишокот на вода.На микрофибер косата со крпа и завиткајте помага да придонесе за сјајна коса со отстранување колку влага што е можно, па ќе се намали вашиот удар-сушење време на половина.ТРАЈНИ И ЛЕСНИ ДА се ГРИЖИ : зајакнатата ивица не е лесно да попуштат.Можете да направите многу работи со косата со крпа и завиткајте, како make up, бања, направи маска.Ќе Каже Збогум на Бришење После миење на вашата коса, да ја заврши во Микрофибер Косата со Крпа и Завиткајте направени од супер абсорбента, ултра-меки револуционерен материјал.ИСУШЕТЕ ја КОСАТА ПОБРЗО : Нашата микрофибер косата со крпа се направени од супер абсорбента микрофибер ткаенина која е многу мека на допир, супер абсорбента и брзо сушење, заштеда на време, сушење тоа природно, заштита на вашата коса од електрични фен штета.Не постојат readjustments и не пропаѓање.

R

Избор на клиент