.

.

Црвен Спортски Armband Фитнес и Теретана Вежбање Торбичка за Apple iPhone, 8, 7, 6s, 6 Плус, Плус 8, 7 Плус, 6s Плус, 6 Плус и Универзален Автомобил Држачот за MP3, GPS

Црвен Спортски Armband Фитнес и Теретана Вежбање Торбичка за Apple iPhone, 8, 7, 6s, 6 Плус, Плус 8, 7 Плус, 6s

DEN 598.80
Залиха

Содржи автомобил планината.Овој универзален автомобил планината овозможува монтирање на вашиот мобилен телефон, PDA, MP3 player,, GPS навигација единица или доста нешто во вашиот автомобил, ЏИП или камион додека возите.Во склопот месеци да шофершајбната преку вшмукување чаша.Заклучување вшмукување чаша обезбедува стабилна и безбедна приврзаност кон шофершајбната.Целосно прилагодливи рака ќе се постави на било која позиција без овенати или доделување.Прилагодливи менгеме со гума против пролизгување костец прави сигурни дека вашиот телефон останува таму каде што е, би требало да.Висок еластичен материјал заклучите вашата рака постојано.Можете да заврши на дополнителна слушалка врвца околу велкро размавта.Оваа Van Goddy armband торба со анти-лизга гумени соголување е совршен.заштита на вашиот телефон.Направени од високо квалитетна мека најлон и neoprene, многу издржливи, дише и анти-пот.Доаѓа со двојно патентите, екран на допир sensitively, слушалка дупка и една карта внатрешен џеб.Внатрешни димензии - 6.5 во х 3.5 во.Одговара на Apple i Phone / 8 Плус / 7 Плус / 6s Плус / 6 Плус / 8+ / 7+ / 6s+ / 6+.

R

Избор на клиент