.

.

POPETPOP 100pcs Птичји Кафез Лагер Трудови Абсорбента Папагал Кафез Облоги Животни Миленичиња Кафез Перница за Еднократна употреба Милениче Пишам Влошки Птичји Кафез До

POPETPOP 100pcs Птичји Кафез Лагер Трудови Абсорбента Папагал Кафез Облоги Животни Миленичиња Кафез Перница за

DEN 741.12
Залиха

Направен од природни хартија, пет кафез лагер е природна и без мирис, еколошки.Птици имаат исклучително деликатна респираторниот систем и не смее да бидат изложени на загадувачи.Нашите Облоги се доставуваат валани и ќе се постават рамна без набори.Густа и мазна, ефикасна апсорпција на вода, може да се користи за цел ден.Одржување на птичји кафез чиста и здрава е најдобар начин да болест.Опис на Овие материјал се со рамна површина и ниската цврстина е лесно да се свитка.Тие се за еднократна употреба трудови кои се згодни, здрава и чиста за пет употреба.Еден лист на ден, лесен за чистење, заштедите вашето време и напор.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : Хартија - Големина : Околу 36. 00 X36. 00 X0. 10СМ/ 14. 15 X14. 15 X0. 04in - Изработени од природни хартија, пет кафез лагер е природна и без мирис, еколошки.- Одржување на птичји кафез чиста и здрава е најдобар начин да болест.- Нашите Облоги се доставуваат валани и ќе се постават рамна без набори.- Густа и мазна, ефикасна апсорпција на вода, може да се користи за цел ден.- Птици имаат исклучително деликатна респираторниот систем и не смее да бидат изложени на загадувачи.- Боја : Бела.- Големина : 36 X36 X0. 1 CM.Пакет Вклучувајќи 100 x птичји кафез лагер хартија душеци.

R

Избор на клиент