.

.

SANTITY Компатибилен за Amazfit Т-Рекс Види Бенд, Најлон Замена Бенд Компатибилен со Amazfit Т-Рекс Smartwatch Мека Дише Кожата-Friendly Прилагодливи Рака за Т-РЕКС се Види со Инсталир?

SANTITY Компатибилен за Amazfit Т-Рекс Види Бенд, Најлон Замена Бенд Компатибилен со Amazfit Т-Рекс Smartwatch

DEN 1020.00
Залиха

❤️️ Најлонска замена рака специјално дизајниран за Amazfit Т-РЕКС smart watch. ❤️️ Мека и дише најлон материјал обезбедува со најдобрите носи чувство. ❤️️ Пот-доказ и водоотпорен, светлина и лесно да се исуши, а добар избор за пливање и така натаму.Издржливи, високо-квалитетни материјали спречуваат иритација на кожата.Многу меки и удобни за носење. ❤️️ Кожата-friendly плетенка најлон со добра breathability и пот отпор, кои ви даваат подобра носи искуство. ❤️️ Прилагодливи : погоден за 150mm-230mm зглоб.

R

Избор на клиент