.

.

Најк Храбри Очила За Сонце

Најк Храбри Очила За Сонце

DEN 1257.36
Залиха

Увезени.Пластична рамка.огледува леќа.Не-Поларизирани.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 60 милиметри.Леќа висина : 42.5 милиметри.Мост : 17 милиметри.Рака : 135 милиметри.Рамка Боја : Мат Сива Волк; Леќа Боја : Сива W/ Сребрена Огледало. 6-база криви објектив нуди медиум покриеност со умерена периферна светлина блокада.Лесни, трајни најлон рамка.Издржливи, со висока тензија шарки Поларизирани леќи намалување на мисловните отсјај од снег и вода.ХРАБАР СТИЛ : Nike Храбри очила за сонце заврши вашиот секојдневен изглед со лесни удобност и бестрашен стил. 6-база криви објектив нуди медиум покриеност со умерена периферна светлина блокада.Лесни, трајни најлон рамка.Издржливи, со висока тензија шарки.Поларизирани леќи намалување на мисловните отсјај од снег и вода.

R

Избор на клиент