.

.

YUEND Пурпурна Цвет Eustoma Пеперутка Табела Лен Крпа Салфетки за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Печати Вечери

YUEND Пурпурна Цвет Eustoma Пеперутка Табела Лен Крпа Салфетки за Семејството Банкети Свадби Партии Ресторан Печати

DEN 444.00
Залиха

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфетка има сјајна сатен површина, светли бои за печатење, и 6mm набори се нежни и убави.Наместо на хартија за крпи, тоа може да се користи постојано и е повеќе еколошки.Препорачливо е да се мијат со ладна вода, не кајгана.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Погоден за јадење маси, кафулиња, ресторани, свадби, свиткување, затворен и отворен излети и повеќе, додавајќи убавината на вашата трпезариска животната средина!Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, производот може да имаат мала боја разлика.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, чест ни е да ви послужи.

R

Избор на клиент