.

.

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Плоштадот Рециклирање На Отпадоци.Кујна Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница

Пакет од 10! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Сина Плоштадот Рециклирање На Отпадоци.Кујна Ѓубре Може Да Recycle Bin

DEN 21439.92
Залиха

Ширина 16 1/4 Инчи.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина.

R

Избор на клиент