.

.

Ручек Кутија Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија Креативни Едноставност Home Office Кампување Пешачење Leakproof Преносни Храна Контејнер Студент Дете Бенто Кутија (Боја : Тор?

Ручек Кутија Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија Креативни Едноставност Home Office Кампување Пешачење Leakproof Преносни

DEN 623.76
Залиха

Лесно да се Чисти и Преносни - содржи отстранлив нерѓосувачки челик лента, која ќе може да се чистат лесно.Не Протекување!!Запечатен надворешен контејнер да ја задржи топлината и чувате храната свежа.Функција : Еко-Пријателски.Функција : Microwavable.Функција : Со Кеси.Функција : Leakproof Material : Нерѓосувачки Steel Shape : Правоаголник.

R

Избор на клиент