.

.

Alessi Цитрус Кошница

Alessi Цитрус Кошница

DEN 4560.00
Залиха

Дизајниран од страна на Ufficio Tecnico Alessi во 1952 година. 18/10-не ' рѓосувачки челик.Полиран не ' рѓосувачки челик ентериер и екстериер.Рачен перење препорачува; не го изложувајте да wetness за подолги периоди.Во производството од 1952, овој сад стана класика, вистински archetype на бар услуга "од суштинско значење" објекти.Цитрус кошница во нерѓосувачки челик со жица работа.

R

Избор на клиент