.

.

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Зелена Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Зелена Капка Шут Капак Ѓубре Торба Додаде . Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin От

Сет на 15! 92 Qt. / 23 Литри / 87 Литри Зелена Тенок Правоаголна Рециклирање Може и Зелена Капка Шут Капак Ѓубре

DEN 1368.00
Залиха

Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Сет НА 15! Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓубре.Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни области.Го користите овој пригоден ѓубре за да се подобри чистота во која било област!.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - корпата за Ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .Специјално дизајниран за Тешки го Користите Овој wastebasket е направен од тешки-должност materilas кој обезбедува долготрајна употреба.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ – Нашите канти за кујна / office / ресторан / специјално дизајниран за да ги чисти и да се исуши со леснотија за долго useage.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.Во случај да не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 30 ден парите назад.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ - пластична корпа за Објектот Капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.Кујна ѓубре може да се трајни, тешки-должност пластична конструкција го прави ѓубре располагање лесна процес и се грижи ова може да траат со години и ќе не ' рѓа, чип, или кора.Целокупната Димензии : Item Ширина 20" Точка Длабочина 11" Точка Висина 35" Точка Капацитет 23 Литри.Одликувајќи се со низок профил дизајн, оваа wastebasket / корпата за ѓубре е одлична за канцеларии и пред-на-на-куќа употреба на ресторани.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.ИДЕАЛЕН ЗА ЛИЧНИ ИЛИ ИНДУСТРИСКА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.

R

Избор на клиент