.

.

ETELI 2-Ниво Пластовидно Под Мијалникот Кабинет Организатор со Лизгачки Складирање Кошница Фиока, се Повлече Од Кабинетот на Организаторот за Кујна, Бања, Провизии(Бе

ETELI 2-Ниво Пластовидно Под Мијалникот Кабинет Организатор со Лизгачки Складирање Кошница Фиока, се Повлече Од

DEN 647.76
Залиха

Метал. ????【Пластовидно т двоумете се да стигнат до нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Боја : Бела.Метал : Метал.Димензија : 14.5 × 8.3 × 12.4 инчи. 1 x 2 Ниво Кабинет Чување на Организаторот. 1 x Собранието Прирачник. 1 x L Форма Клуч. 8 x Завртки. 2 x PP Одбор.Со лизгачки фиока, ова се повлече складирање управување ви овозможува лесно да пристапувате до сите предмети кои сте складирање, тоа може да обезбеди дополнителни shelving и просторот, користење решение, што го прави совршено да се користи за провизии, под мијалникот, или на countertop.Трајни Изградба - Доаѓа со детален прирачник за полесно инсталација.Направени од врвен квалитет метал, својата издржливи и долготрајни.Пластовидно Дизајн и Фиоки - Ова фиоки за складирање организаторот може да бидат наредени заедно, која ќе ви донесе повеќе екстра простор.Анти-лизга Гумени Нозе - не се лизга нога подлога која доаѓа со кабинетот организаторот може да го спречи тоа од лизгање, а исто така се заштити вашиот countertop од тоа да биде изгребани.Кујната Кабинет Организатор - Совршен за чување на зачини, конзервирана стоки, мирудии или други кујна комунални.Бања Кабинет Организатор - Совршен за чување на шампон, лосиони, ноктите полирање, препарати за чистење, сапуни и др.Боја : Бела Метал : Метал Димензија : 14.5 × 8.3 × 12.4 инчи. 1 x 2 Ниво Кабинет Складирање Организатор 1 x Собранието Прирачник 1 x L Форма Клуч 8 x Завртки 2 x PP Одбор.

R

Избор на клиент