.

.

LED Динамичен ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Blinker Компатибилен w/ -2021 Да-yota Такома 2019-2021 RAV4 XA50 Предводена од Страна Пак Сигнал Светла ОЕМ Замена

LED Динамичен ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Blinker Компатибилен w/ -2021 Да-yota Такома 2019-2021 RAV4 XA50

DEN 1847.76
Залиха

2 парчиња Чад LED Динамичен Огледало Blinker Светлина се Претвори Јачина на Светилка Жолто светло за 2019 2020 Да-yota RAV4 MK5 XA50 Такома MK3 N300 2016-2020 Description на Такома RAV4 Последователни ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Пак Сигнал Светлина Комплет : Компатибилност : Не го купите, ако автомобил модел не е соодветен или не се наведени подолу. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Не deductibles или да се додаде на трошоците.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Директно замени фабриката се опремени еден LED emitter on/off само несакани огледало светилка пак сигнал светла за да единствена премија Евро стил темно пушеле леќа со full LED динамичен последователни трепка собранија.Делови, работна сила и превозот вклучени.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Answer : ___________________________ Note : По инсталацијата, ве молиме да се заклучува возилото, почекајте околу 5 секунди, а потоа вклучете го на моторот за да се овозможи на одборот компјутер за да го ресетирате себе пред тестирање функција. ✅Функција : Овој динамичен скролување да трепка ПРЕДВОДЕНА од страна огледало светлина карактеристики единствена премија Евро стил темен/црн чад леќа целосна килибар LED динамичен последователни трепка склопови за возачот и совозачот страни, надградба на фабрика пушеле за вклучување/исклучување на САМО несакани огледало светлина во полна копчето за осветлување стил LED трепка страна огледало светлина.

R

Избор на клиент