.

.

Mitutoyo 103-915-10 Надвор Микрометар Сет, Ratchet Запре, 150-300мм Опсег, 0.01 mm Дипломирањето (6 Парче Сет)

Mitutoyo 103-915-10 Надвор Микрометар Сет, Ratchet Запре, 150-300мм Опсег, 0.01 mm Дипломирањето (6 Парче Сет)

DEN 3181.44
Залиха

Hammertone, печени-емајл-заврши рамка.Ratchet запре или триење напрсток за точната повторувачки читања.Со стандардни бар освен за 0-25мм модел.Комплет вклучува кои се движат од 150 - 300мм, во 25 постепено, 12 парчиња во собата.Исто така, вклучува 6 микрометар стандарди.Mitutoyo 103-915-10 6 КОМПЈУТЕРИ НАДВОР МИКРОМЕТАР СЕТ.

R

Избор на клиент