.

.

FitTurn Накит Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Бенд за Жените и Мажите, Замена Дијамант Кристал Хривнија Метал Рака со Приспособување на Алатката за Сми

FitTurn Накит Bling Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Обратно 3 Бенд за Жените и Мажите, Замена Дијамант Кристал

DEN 245.52
Залиха

A : Нејзините прилично едноставна од врската отстранување алатки што се предвидени, обично трае околу 5 минути за да се обработи.Ако групата добива влажни и валкани ние препорачуваме користење на не-абразивни, lint-freecloth.П : Како да го скрати бенд?.[КОМПАТИБИЛЕН УРЕД] : Работи со часовници за Fitbit Смисла/Обратно 3 ,. - Материјал : Метал.Уживаш секојдневието! : ).Faux Дијамант Дизајнирани.О : за тежината на метал бенд е потежок од оригиналниот гумени бендот, но за повеќето луѓе тоа не е премногу тешка за врвка за околу особено по отстрани некои линкови.Секој кој го видел го коментираше за тоа како убава е, и оние кои знаат мене, веднаш да ги коментира дека ова е само мој тип "накит".Ние препорачуваме ограничен или никаков контакт со влага за да се намали tarnishing или оштетување на бендот.Сјајна дизајн го прават вашиот Обратно бенд жените за мажите изгледаат како парче на накит; Дефинитивно совршен подарок за вашите пријатели или семејства на Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Мајки Ден. [ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] : Направена од премија од нерѓосувачки челик, од легиран и врвен квалитет смола, карактеристики комбинација на модата, грациозност, елеганција и издржливост.Ви благодариме, Моите фанови.Топло Совети : .Ние препорачуваме ограничен или никаков контакт со влага за да се намали tarnishing или оштетување на бендот. 1 x види рака за Fitbit Смисла/Обратно 3 види (Часовници не се вклучени). - Боја : Сребрена, Црна, Розово Злато.за Fitbit Смисла/Обратно 3 bling бенд е водоотпорен и sweatproof, и може да се искапеш, да пливаат, и други спортови на вода со тоа.Тоа нема да влијае на носењето удобност на сите и ќе го зачува убавината на за Fitbit Смисла/Обратно 3.Што ќе добиете?.Ова се види појас ќе го направат вашиот види повеќе модерни.Направена од премија од нерѓосувачки челик, од легиран и врвен квалитет смола, карактеристики комбинација на модата, грациозност, елеганција и издржливост.Ние, исто така, обезбедува одлична шопинг искуство и живот време пријателски.Пакет Вклучувајќи.Често Поставувани Прашања.За одржување на thelife на вашиот заострените метал линк бенд, ограничување на изложеност на влага, која maycause исчезнува/tarnishing со текот на времето.За одржување на thelife на вашиот заострените метал линк бенд, ограничување на изложеност на влага, која maycause исчезнува/tarnishing со текот на времето. [Водоотпорен и Sweatproof] : Двоен electroplating процес наместо општи еден слој позлата процесот на фиксни боја повеќе издржливи.

R

Избор на клиент