.

.

EasiPart француски 18 Боја 4/33 - Jon Renau Перики Remy Човечка Коса Topper Жените Рака Врзана Knotting Врвот Парче

EasiPart француски 18 Боја 4/33 - Jon Renau Перики Remy Човечка Коса Topper Жените Рака Врзана Knotting Врвот Парче

DEN 20196.00
Залиха

Easi Part француски 18" Долго Боја 4/33 ЧОКОЛАДО МАЛИНА TRUFFLE - Easi Hair Hairpieces Рака Врзана Knotting Monofilament Remy Човечка Коса #741 Topper Женска Врвот Парче Мулти-Насочен Разделба Инстант Дебелина.Remy Човечка Коса - Премија човечка коса.Косата е cuticle се чува во иста насока при собирање и изработката на перика или hairpiece.Кога кутикулите се сите работи во иста насока, заплитане е значително намалена, а косата изгледа и се чувствува silkier.Моделот покажува FS6/30/27 тврд карамел TRUFFLE, но на листата е за 4/33 Чоколадо Малина Truffle .Боја Опис : Dk Brown & Med Црвена Смеса.Monofilament - дава изглед на вашиот сопствен природен скалпот.Единствена база големина - совршени за додавање лице кадрирање дополнителните или прилагодено bang плус додаде волумен.Притисок чувствителни клипови - лесно да се примени, безбедна, лесни, не-оштетување, и не-постојани.Основата на овој hairpiece мерки 2.75" x 5 инчи.Приближната Должина : 18" Долго.Тежина 1.9 оз.На easi Part француски 18" Remy Човечка Коса Topper, носи над дел, додава волумен на кратко стилови.Дизајнот е страна поврзана со користење на француски knotting, супериорен knotting техника која создава повеќето физички изглед е можно.100% Remy човечка коса изгледа на повеќето природни и е достапен во различни природни нијанси.Тоа може да биде топлина-стилизирана со рамна железо или виткање железо со вашата коса за создавање на совршена интеграција.Тоа може да биде топлина-стилизирана со рамна железо или виткање железо одлуки меша беспрекорна.Коса должина мерки 18 инчи и се прави со совршен густина за создавање на полнотата без бараат обемни или очигледни.easi Part природно ја подобрува вашата коса што го прави да изгледа здрава, обемна, и долго.Никој не би некогаш се погоди си го носи!Easi Part француски 18" Долго Боја 4/33 ЧОКОЛАДО МАЛИНА TRUFFLE - Easi Hair Hairpieces Рака Врзана Knotting Monofilament Remy Човечка Коса #741 Topper Женска Врвот Парче Мулти-Насочен Разделба Инстант Thickness Hair слики во боја се презентирани да ви даде визуелна претстава на опции на бои за секој објект.Сепак, мора да се напомене дека екран репрезентации не нужно, токму претставуваат вистински бои поради променлива следи калибрации.Дополнително, компјутер или уред што се користи може да имаат влијание на тоа како бои се појавуваат.

R

Избор на клиент