.

.

Naivlizer Бејзбол Капа Конска Опашка Возач На Камион Татко Ми Капа За Бејзбол Капа Неуредна Висока Пунџа Ponycaps Изми

Naivlizer Бејзбол Капа Конска Опашка Возач На Камион Татко Ми Капа За Бејзбол Капа Неуредна Висока Пунџа Ponycaps

DEN 239.76
Залиха

Памук,Mesh.Кука и Јамка затворање. [Парична казна Изработка] Mesh бејзбол капа е направен од врвен квалитет памук и мрежа, што е кул, супер дише и издржливи.Премија и мек материјал носи и луксузот и комфорот на вашиот ден. [Симпатична Стил и Мулти-боја] направете ваш избор од различни бои и големини да се најде совршено се вклопуваат за вас и вашиот тим.Фустан нагоре или надолу, се носат со фармерки или шорцеви, и во секое време!. [Конска опашка Дупка Дизајн] Постојат конска опашка слотови за промена на вашиот конска опашка височина, совршен за влечење на вашиот неуредна пунџа или висок конска опашка преку и да ја задржите вашата фризура чисти. [Одлично се Вклопуваат & Прилагодување] Овој унисекс бејзбол капа е size-прилагодливи, и за жените и мажите, со прилагодливи Велкро затворање, фитинг различни глава големини (20"-24"). [Мулти-прилика & Гарантира] Погоден за многу прилики, како што се спорт, пешачење, возење велосипед, риболов патување и други отворено настани.Ние и ветуваме на 12-месечна гаранција за квалитет на производот, ако имате било каков проблем во врска со нашата капи, се чувствуваат слободни да контакт.Карактеристики на Производот : Naivlizer Стилски Бејзбол Капа Со конска опашка Дупка Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер Гребенот Должина : 2.95"(7.5 cm)Висина(Гребенот до врвот) : 3.11"(8cm)Главата Големина : 20.1"-24"(51.1 см – 61cm)Нето Тежина : 3.56 оз(101g) Gross Weight : 4.23 оз(120g)за Употреба : заштита од Сонце & Мода Пол : Unisex Occasion : Трчање, Риболов, Велосипедизам, Градинарство, Плажа, Пешачење, Качување и Најмногу на Отворено Events Mesh дизајн на оваа капа се направи повеќе дише, повеќе стилски matchs со црисс крстот еластична бендови.Уживајте во вашиот слободното време и се блиски на природата, животот е вежба и да се игра!Со различни бои, може да се соберат различни боја за да одговара на вашиот кошули, панталони, блуза и така натаму.Го стави на drawstring торба, што влегов полесно да се ослободи вашите раце кога патуваат за својата погодност.

R

Избор на клиент