.

.

Стилски Ранец Областа Пакет Патна Торба Студент Торба Симпатична Daisies

Стилски Ранец Областа Пакет Патна Торба Студент Торба Симпатична Daisies

DEN 1103.76
Залиха

Големината Е 15*11.4*6.3 Инчи, И Просторот Е Доволно Да Се Приспособат На Вашите Дневни Потреби, Како Што Се Книги, Лаптопи, Паричници, Мобилни Телефони, Итн.Главен Материјал Е Со Висок Квалитет Полиестер Со Две Прилагодливи Рамо Ремени.Лесно Да Се Носат И Издржливи.Мулти-џеб Дизајн : Овој Ранец Има Повеќе Џебови, Па Можете Да Чувате Вашите Предмети Организирани.Удобно И Широк Прилагодливи Рамо Ремени Не се Стави преголем Товар На Рамената.Тоа Е Погоден За Патување, Деловни Патувања, Училишни, И Пешачење.На DIY Печати Дава Овој Ранец Убава Изгледа Дека Е Симпатична И Забава И Не Досадно.Се Разбира, Како Роденденски Подарок Или Одмор Подарок Е Исто Така Добра Идеја.Ова Е Симпатична И Забава Ранец И Разновиден.Тоа Може Да Се Одржи Вашите Дневни Потреби, Како Што Се Лап-Топ Компјутери, Книги, Мобилни Телефони, Паричници, Чадори, И Повеќе.Тоа Е Особено Погоден За Патување, Училиште, Работа, Бизнис Патувања, Тоа Може Да Бидат Заменети Со Било Која Од Вашите Фустан.

R

Избор на клиент