.

.

Електрични Мешајќи Род, Надземни Stirrer Нерѓосувачки Челик Промешајте Стапови Blender, за Индустрија, Земјоделство, Здравство, Медицина, Научно-Истражувачки, Колеџ Лабо?

Електрични Мешајќи Род, Надземни Stirrer Нерѓосувачки Челик Промешајте Стапови Blender, за Индустрија, Земјоделство,

DEN 317.76
Залиха

100% Сосема нов и висок квалитет.Безбедно, рѓа отпорни и лесно да се чисти.Никаква бучава, никакви вибрации, мешајќи ефект е извонреден.Хемиска корозија, висока температура, трајни и практични.Широко се користи кога течноста се меша се потребни во индустрија, земјоделство, здравство и медицина, научно-истражувачки и универзитетски лаборатории итн.

R

Избор на клиент