.

.

Сенка АП-4438TC ACRODISC PSF Шприц Филтер со Најлон Мембрана, Големината на Порите 0.45 µm, Пакување од 50

Сенка АП-4438TC ACRODISC PSF Шприц Филтер со Најлон Мембрана, Големината на Порите 0.45 µm, Пакување од 50

DEN 6609.60
Залиха

Точни големината на порите рејтинг – Acrodisc PSF шприц филтри се повеќе retentive.Супериорен HPLC колоната заштита – Подобро задржување ефикасност помага да се прошири колона живот колку што е 52 пати.Брзо и лесно филтрација.Безбедност функција – Филтер за домување е дизајниран да ги издржи високите оперативни притисок за да се избегне филтер се распрснувале и за време на употреба.Автоматизација на сертифициран – наменет да биде целосно компатибилен и сигурен за користење со автоматски тест системи.Големината на порите : 0.45 µm Filter Големина : 25 cm2/li> Ефикасна Филтрација Област (Метрички) : 3.9 cm2/li> Филтер Медиуми : Најлон/li> Hold-Up Volume Домување Материјал : полипропилен/li> Максимум Оперативни Притисок (bar) : 2.1 бар/li> Максимум Оперативни температури (Метрички) : 55 °C/li> Количина : 50 pkg/li> Типичен Тек Rate245 m L/min во 2.1 бар (210 k Pa, 30 psi).

R

Избор на клиент