.

.

JF-XYL Перење Кошница Бања Двојно-Layer Валкана Облека Класификација Складирање Управување со Макара 3833107cm Бела.

JF-XYL Перење Кошница Бања Двојно-Layer Валкана Облека Класификација Складирање Управување со Макара 3833107cm

DEN 912.00
Залиха

Две складирање кошеви, валкана облека, outerwear и долна облека може да се чуваат одделно.На попречи е вентилирани и вентилирани за да се спречи облека од станат топли и влажни.Валкани алишта автомобил има 360° универзална макара, што е повеќе погоден за туркање и влечење.Мулти-функционален простор за употреба во спални соби, балкони, бањи/перење, итн.Директни доставувачи на, ве молиме слободно да се купи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Име на производ : Бања двојно перење basket Laundry кошница тип : метал products Product Тип : Завршувањето / Storage Product боја : white Product материјал : iron Product големина : 38*33*107cm Product тежина : 3.1 kg Product употреба : валкана облека складирање, дребулии storage Applicable сцена : спална соба / бања / перење.

R

Избор на клиент