.

.

Океанот Исхрана Формула Две Снегулки 2.5-Ounces (70 Грама) Jar

Океанот Исхрана Формула Две Снегулки 2.5-Ounces (70 Грама) Jar

DEN 239.76
Залиха

Многу вкусен главен храна за тревојади тропска риба, направени во САД.Поддржува колорит и ќе помогне во одржување на здравјето и виталноста.Без вештачки бои и конзерванси.Соодветни протеини содржина.Не облак на вода.Свежо деликатна вкус богат со алги содржини ќе се стимулира морски риби, чија исхрана се состои во целост или делумно од алги, да се хранат енергично.Различни одберете морски состојки се збогатени со дополнителни дел од зелените алги, Spirulina (сино-зелени алги), и алги.Формула Две Снегулки се совршен главен за тревојади морски риби, се должи на комбинација на квалитетни состојки кои, поддршка колорит, помогне во одржување на здравјето и виталноста, и лесно се вари, зголемување на енергија при производство на помалку отпад.Награда за вашата риба со храната што ја заслужуваат, се хранат нив Океанот Исхрана!.

R

Избор на клиент