.

.

2017 Најновите Издание Samsung Галакси TabPro S 12 Full HD+(2160x1440) Предводник на Високи Перформанси екран осетлив на допир Конвертибилна 2-во-1 Лаптоп, Intel Core М3, 8GB RAM, SSD 256GB, Win10, Злат?

2017 Најновите Издание Samsung Галакси TabPro S 12 Full HD+(2160x1440) Предводник на Високи Перформанси екран осетлив

DEN 11274.72
Залиха

12" Full HD+ (2160x1440) Конвертибилна 2-во-1 екран осетлив на допир Super AMOLED Дисплеј. 6 Генерација Intel Dual Core м3-6 Y30 Процесор (0.9 GHz), Intel HD Graphics 515. 8 GB 1600 MHz LPDDR3 SDRAM Меморија, 256 GB Цврста Состојба Диск, БЕЗ оптички диск.Bluetooth, 1 x USB-C 3.1 Порта, Изградена-во HD Камера.Windows 10, Тежи 1.5 кг, Мерки 0.2" Тенка, Злато, Батеријата време 10.5 Часа.За овој производ Очекувам ништо помалку од незаменлива перформанси од зашеметување, злато Галакси Tab Pro S. На брилијантно дизајниран две-во-едно уред ви овозможува да поток, ја разгледате и да игра на различни Супер AMOLED дисплеј.Кога е време да се работи, на Tab Pro S, напојува од страна на Windows 10, добива фаќате за бизнис.Создаде, пишување и уредување само начинот на кој што би на лаптоп благодарение на својата комплет целосна големина на тастатура и на Intel процесор.И со долготрајна батерија, елегантни Галакси Tab Pro S е подготвен да игра и брзо да се работи.За забава-подготвени се Земе вашата забава да на следното ниво и да се види на свет доаѓаат на живот на вашиот таблет е жив екран.Од игри и социјалните медиуми за да пораки и презентации, сè изгледа своите најдобри благодарение на богати бои и јасни детали Samsung Super AMOLED екранот може да се донесе.Моќен КОМПЈУТЕР Перформанси Стил ги исполнува моќ во Галаксијата Tab Pro S. Работи на Windows 10, најдобрите уште од Microsoft, таа обезбедува импресивна PC перформанси.Плус тоа е комбинација на Intel Core М процесор со 8 GB RAM меморија + 256 GB цврста состојба диск, па може да се работи подобро во продавница и многу повеќе.Повеќе Моќ, Повеќе Прави Со брзо полнење, се до 10.5 hours1 на една бесплатно, па можете да кога-ги гледате вашите омилени прикажи, или моќ преку презентација.Тенок.Елегантни.Стилски Тенок и лесен, Галакси Tab Pro S е дизајниран со елегантни линии што се очекува од Samsung.Од дома до кафуле и насекаде во меѓувреме, Галакси Tab Pro S нема да тежат на вас долу.Поврзете го Вашиот Samsung Уреди Samsung Проток овозможува лесна поврзаност помеѓу вашиот Галаксија Tab Pro S и вашиот Samsung телефон,2 со само допир на прстот.Одговори на текстови и да добиете на телефонот известувањата во реално време на правото на вашиот таблет екран.Поврзете со вашиот мобилен топло место во instant3.Тоа е едноставна, брза и ви овозможува да се добие сè што направи за една уред.Производот е повеќе напон компатибилен дека напон организира is100-240 V.

R

Избор на клиент