.

.

3pcs Чад Леќи на Покривот на Кабината Работи Врвот Маркер Светлина T10-5-5050 Зелена + 6x Epistar-5730-3SMD за Eagle Eye со Жици Пак одговара за 2002-2007 Chevy Silverado/за GMC Сиера 1500 2500HD 3500

3pcs Чад Леќи на Покривот на Кабината Работи Врвот Маркер Светлина T10-5-5050 Зелена + 6x Epistar-5730-3SMD за

DEN 1223.76
Залиха

Компатибилност : Одговара за 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Chevy Silverado GMC Сиера 1500 1500 HD 2500 2500 HD 3500 3500 HD Автомобил Камион.Апликации : Кабината Маркер Светлина, Покривот Работи Светлина, Светлина.Функција : Секој комплет се карактеризира со силен ABS пластика леќа која ќе се Направи не ја изгуби бојата од продолжена изложеност на сончева светлина.Ултра сјајна LED светло и издржливи LED светло.енергија-Заштеда на енергија и ниска температура.Shockproof Издржливи : може да се користи во поројниот дожд, да се зголеми видливоста во текот на ноќта времето, густа магла, поројниот дожд и снег.Инсталација : Доаѓа Со Висок Квалитет ABS Леќа и жици пакет е вклучена,Погодно за менување rewiring, лесно монтирање.

R

Избор на клиент