.

.

SPNEC Табела Ламба Топла Розова Спалната соба Ноќни Ламби Креативни Нордиските Принцеза Девојка Деца Соба Декорација на Маса Светилка Dimmable

SPNEC Табела Ламба Топла Розова Спалната соба Ноќни Ламби Креативни Нордиските Принцеза Девојка Деца Соба Декорација

DEN 2819.04
Залиха

❤Оваа табела светилка ќе нема флеш, не dizzying светлината, за да може ефективно да одбегнете замор на очите предизвикани од трепкачко светло и сјајот сјајот, многу погодни за читање, долго време за учење. ❤Идеални за осветлување и читање, тоа е погоден за спални соби, дневни соби и ходници, како и неформални модерни канцеларии. ❤На уникатен дизајн ви дава различен визуелен ефект. ❤Природен материјал абажур, силна светлина, сјајна и мека светлина ефект, не отсјај. ❤Телото на светилка тело е electroplated со три-димензионална форма, површински материјал е во ред, отпорност на корозија е силна, тоа не е лесно да ' рѓа и лесно да се чисти.Лесно да се чисти и да работат, обезбедување на безбедност на осветленост за работа, учење, читање и релаксација.Обезбедува сигурен ноќ осветлување за спални соби, ходници и бебето соби.Оваа табела светилка не само што заштедува енергија, но исто така ви дава доволно светлина интензитет да се направи вашата спална соба и дневна соба и потопло.Име на производ : Преносни Lamp Power : 11 W (inclusive) -15 W (inclusive)Стил : едноставен и modern Applicable простор : дневна соба студија bedroom Switch тип : push копчето switch Voltage : 110 V~240 V (вклучени)Светлина тело материјал : resin Shade материјал : cloth Light код тип : LEDProcess : Other Whether интелигентна контрола : No Note : Овој производ бара едноставен installation The сијалица е кревка.Овој производ не содржи сијалица, и батеријата треба да биде конфигуриран.Спречување на метал светилка тело да бидат изложени на вода и дамки од масло.За секојдневно чистење, користете меко суво платно за да ја избришете го.Ако имате било какви прашања во текот на шопинг или употреба, ве молиме контактирајте со нас.Во прилог на овој производ, декоративни фотографии прикажува на производот се сите реквизити, не е за продажба, ве молиме да се разбере.Забелешка : може да Има некои грешки во рачни мерења, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Оваа ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

R

Избор на клиент