.

.

Топката Заврши со Држачот за со Клупата Врвот Цврстина Тестери, 1/4

Топката Заврши со Држачот за со Клупата Врвот Цврстина Тестери, 1/4

DEN 7741.92
Залиха

1/4" Дијаметар Топката.Појачани Челик.Направен во сад.На тип на производ е Penetrator - за употреба со Starrett Клупата Врвот Цврстина Тестери, Penetrator 1/4" Топката единица.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

R

Избор на клиент