.

.

JC SPORTLINE одговара на BMW X4 F26 xDrive35i xDrive28i M40i SUV 4 Вратата 2014-2018 Карбонски Влакна Задните Трупот Капак Спојлер Подигање Крило

JC SPORTLINE одговара на BMW X4 F26 xDrive35i xDrive28i M40i SUV 4 Вратата 2014-2018 Карбонски Влакна Задните Трупот

DEN 4278.96
Залиха

Fitment : за BMW X4 F26 x Drive35i x Drive28i M40i SUV 4 Вратата 2014 2015 2016 2017 2018. Пакетот вклучува : 1 компјутер заден спојлер на багажникот, список на самолепливи ленти.Инсталација : Овој заден спојлер на багажникот е инсталиран од страна на самолепливи ленти.Направен од висок квалитет и мала тежина на Карбонски Влакна материјал, Подобрување на задниот надворешен изглед на возилото и да даде убав спортски изглед.Овој заден спојлер може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен,драматично подобрување на стајлинг и изглед.

R

Избор на клиент