.

.

(2500pcs) #10 X 2-1/2 Безбедност Лим Прислушување Завртки AB Рамна Глава Drilled Spanner Нерѓосувачки Челик Бродови СЛОБОДНИ во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи , AFTPR-122292-D5

(2500pcs) 10 X 2-1/2 Безбедност Лим Прислушување Завртки AB Рамна Глава Drilled Spanner Нерѓосувачки Челик Бродови

DEN 2232.00
Залиха

#10 X 2-1/2. Само-Прислушување Завртки Тип "AB".Станот Countersunk Head.Drilled Spanner Диск. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Само-Прислушување Завртки Тип "AB" #10 X 2-1/2" Countersunk Flat Head Drilled Spanner се Вози на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

R

Избор на клиент