.

.

HIFROM 5/125mm Полирање Чистење Подлога Авто Автомобил Вежба Полирач Бафер Сунѓерот Влошки Поставите М14 Вежба Адаптер Замена за месо тело, Автомобил Пена Вежба Полирање

HIFROM 5/125mm Полирање Чистење Подлога Авто Автомобил Вежба Полирач Бафер Сунѓерот Влошки Поставите М14 Вежба

DEN 455.76
Залиха

ПОГОДЕН : Може да се користи на нешто што треба Полирање или чистење, како автомобили, комбе, стакло, камен, керамика итн.Постојат неколку различни боја за да изберете од и лесно да се промени и обновливи.Вие доста имаат подлога за било каков вид на проект може да се фрли во него.МОЖЕ да ја КОРИСТИТЕ ЗА ДОЛГО ВРЕМЕ : Лесно да се замени, Поединечно полиран директна употреба, добра цврстина, отпорност на абење, редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади со цел заштита на мебел и возила£се Користи за сите видови на грб бои е шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија; се користи за авто автомобил детали полирање.ВИСОК QUALTIY : Премиерот квалитет волна подлога, сунѓерот подлога, bendable, перат и еднократно.Различни обоени сунѓери имаат различни мекост, можете да изберете како што треба, погоден за полирање груб и мали области.ПОЛИРАЊЕ И ВЕЖБА АДАПТЕР : Обезбедува богата вртат-бесплатно високо сјаен финиш, може да се користи за да се пневматски или електрична машина за полирање, Полирање пред постапката може да се справи со трагите.На задната страна на диск има лепенка, па лесно можете да го промените сунѓер или волнени бафер подлога.МОЖЕ да СЕ МИЈАТ, РЕ-УПОТРЕБА : се Намалат трошоците, круг сунѓерот има фина порозност, супер еластичен и водата апсорбираат способност, економскиот со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобро полирање ефект.Објектот Спецификите - Материјал : Пена и Волнени - Големина : 5 инчен(125mm) - Боја : Портокалова, Жолта, Сина, Црна, Бела - Погодна замена за : Шанса, Полирање, Запечатување Глазура - Рачка : Дијаметар : 6mm, Должина : 26mm Пакет се Вклучени : - 2 X 5"(125mm) Портокалова Тешко Бран Полирање Подлога - 2 X 5"(125mm) Портокалова Тешко Рамен Полирање Подлога - 2 X 5"(125mm) Жолта Мека Рамен Полирање Подлога - 2 X 5"(125mm) Жолта Мека Бран Полирање Подлога - 2 X 5"(125mm) Сина Медиум Тешко Бран Полирање Подлога - 1 X 5"(125mm) Црна Мека Бран Удар Полирање Подлога - 1 X 5"(125mm) Црна Мека Рамен Удар Полирање Подлога - 1 X 5"(125mm) Бела Мека Рамен Полирање Подлога - 1 X 5"(125mm) Волнени Полирање Подлога - 1 X 5"(125mm) Лепило Вшмукување Чаша - 1 X M14 Вежба Адаптер Со месо тело.

R

Избор на клиент