.

.

Пушеле Леќа Скок Кабината Бела Водење на Светлината LED светилки drl Компатибилен за Ford Dodge RAM меморија Камиони SUV POV Пикап

Пушеле Леќа Скок Кабината Бела Водење на Светлината LED светилки drl Компатибилен за Ford Dodge RAM меморија Камиони

DEN 1173.12
Залиха

5 компјутери пушеле стил скок претпазливост/возење светла, секој напојува со висока светла LED сијалица за видливост подобрување.Вграден-во меки влошки, погодни за двете рамен и криви покрив.Овој стилски бел претпазливост светло сет не само што ќе го подобри возењето безбедност, но исто така и ги красат скок.IP65 водоотпорен за одлична изведба под екстремни временски услови.Совршен за сите 4x4/SUV/Џип/Р.В./Камион.Ве молиме имајте во предвид За свежо нов додаток за инсталација, за дупчење е потребно.На дното на кабината покрив светилка е рамен, ако сте за да ја инсталирате на многу заоблен скок, тие може да не одговара правилно.Спецификации Напон : 12 V-24 V Светилка Големина : 5.6 инчен (142mm) x 3.15 инчен (80mm) x 1.35 инчен (34.5 mm) светла боја : бела Абажур боја : пушеле црна Додатоци се вклучени : завртки/шок подлога Пакет : Скок light x 5 Installation Позиционирање & дупчење е потребно кога се инсталирани може исто така да треба силиконски гел или друг материјал за да го запечати дупка.Ве молиме бидете сигурни дека ќе може да се справи со сите работење пред да го купат, во случај на какви било проблеми.

R

Избор на клиент