.

.

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена X Vongo V5 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените Свежи Пена X Vongo V5 Работи за Чевли

DEN 3576.00
Залиха

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Свежо Пена midsole амортизирање прецизност е конструиран за да се испорача на ултра-cushioned, лесни возење.Hypoknit горниот дел со вез за зонски поддршка.Medial пост помага контрола pronation.Чипка-до затворање за безбедна одговара. 8 mm пад; поради variances создадени за време на развој и производство за процесите, сите референци до 8 mm капка се приближни.Новиот Биланс на Свежо Пена X Vongo v5 работи чевли за жени е луксузен комбинација на мекост и стабилност.Свеж Пена midsole обезбедува кадифен underfoot тапацир за долго милји, додека стабилност карактеристики во midsole и горниот нудат удобно поддршка во текот на вашата работи.

R

Избор на клиент