.

.

BELLAWOO Круна Тиара Гроздобер Кристал Невеста, Свадба, Свадба Коса Глава Бенд Носат Кристал Накит Headdress Headband Тиара Coronal Голема Круна

BELLAWOO Круна Тиара Гроздобер Кристал Невеста, Свадба, Свадба Коса Глава Бенд Носат Кристал Накит Headdress Headband

DEN 563.76
Залиха

❤ Боја : Златна Боја Позлата со Кристално Јасна .Материјал : трајни тешко легура и кристал. ❤Лесен за употреба : Погоден и Лесен за Користење, прилагодлив синџир се вклопи во било која големина. ❤ ВПЕЧАТЛИВ ДИЗАЈН : Прекрасни Ретро Дизајн, Свежи и Убава Форма, Предизвика Разубавувањето.Совршена Декорација за Headwear/Headdress, Исклучително Шармантен, Ви Даде Чувство на Аристократ, Те Прави да Изгледаат Гламурозно, Слатки и Привлечни за секоја Прилика. ❤Партија од Суштинско значење : Совршен за вашата матурска забава, танцување партија, ангажман, свадба или било кои други посебни соаре. ❤ ПРИЛИКИ : Свадби, Партии, Женски/Викенд/Custume Партии, Топки, Годишнини, Ангажмани, Пјер, Proms и некои други Специјални Прилики.Исто така се Идеални за Студиото Шут, Т Станица Служи, итн.На домот и згодна дизајн на оваа тиара ќе се обезбеди нејзината practicability и популарност меѓу headpieces декорација.Исклучителна структура и занает направи тоа изгледа единствен и препознатлив.Тоа не само што може да се применат за да се маскира или cosplay партија го користите, исто така, се користи биде одличен подарок за вашите пријатели.Карактеристики - Деликатни Изглед : Шик и исклучителен дизајн со прекрасни бои и светлина.Направете вашиот повеќе око-фаќање во толпата. - Ергономски Изградба : прилагодлив синџири за безбедно фиксација со косата. - Партија од Суштинско значење : Совршен за вашата матурска забава, танцување партија, ангажман, свадба или било кои други посебни соаре.Пакет Вклучувајќи 1 * БЕЛА СВАДБА Кристал Булчински Headpiece Круна Bling Кристал Кралицата Тиара со Страна Чешел Блескавата Накит Декорација за Свадба Ангажман.

R

Избор на клиент