.

.

Auledio 2 Пакет Зачин Рек Организатор, 3 Ниво Ѕид Монтирани Складирање Багажник, Виси Полица за Кујната Кабинет, Ковчегот, Провизии Вратата Бања Туш,Црна

Auledio 2 Пакет Зачин Рек Организатор, 3 Ниво Ѕид Монтирани Складирање Багажник, Виси Полица за Кујната Кабинет,

DEN 575.76
Залиха

【СТОЈАТ или се МОНТИРА на ЅИД】Направени од издржливи метална конструкција — се Стави на решетката на Контра-топ или Брзо месеци до ѕидот Монтажа на Хардвер Вклучени — Зачин тегли и производи кои не се опфатени Мерки околу 16" L x 3" W x 14" H(Секој) со 3" полица длабочина и 5.1" помеѓу полиците. 【3 НИВО ЗАЧИН РЕК】Организирате вашите омилени зачини, зачини, и секојдневни предмети за домаќинството со декоративни ѕид монтирани рек кој тиер 3 полици, совршен за кујна и/или бања складирање. 【РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ】Организира зачини, мирудии, мали тегли, чај кеси, и др, исто Така, одлично за бања essentials, лак, етерични масла, лекови, козметика, занает материјали, gadgets, и многу повеќе. 【ХРОМ ФИНИШ】Овие полици се направени на здрав материјал кој ќе го издржат тестот на времето, (за разлика од пластични) со сјајна хром финиш.Тие се стилски и функционален и одличен организатор. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Сите алатки вклучени во кутијата многу брзо и едноставно да се соберат, не отпадот вашето време(Заострување на шрафовите за време на инсталацијата).

R

Избор на клиент